4 września o godz. 17.00 rozpoczynamy całoroczny cykl warsztatów plastycznych w naszej nowiuteńkiej szkole. Prowadzić je będzie kochana pani Paulinka. Tak jak wcześniej robiła to od wielu lat w Młodzieżowym Domu Kultury, będzie wyczarowywała z uczestnikami działań rozmaite cudeńka… Trzeba się przygotować na rozmaite techniki tj. malarstwo, rysunek, grafika, rzeźba, ponieważ różnorodność środków wyrazu jest dla nas bardzo cenna.

Przy okazji będzie można podziwiać wspaniałą starą szafę z pracowni na Raszkowskiej 10. Kto pamięta tamte klimaty na pewno westchnie z rozrzewnieniem, a poza tym każdemu będzie miło po prostu posiedzieć przy tym kolorowym mebelkuJ

Zajęcia będą trwały 2 godziny, a ich koszt dla jednego uczestnika to 40 zł. Zapisujcie się szybko, żeby nie zabrakło miejsc;)