Pierwszy semestr za nami!

Projekt edukacyjny naszej szkoły okazał się sukcesem. Razem z kilkoma uczniami udało nam się doprowadzić I okres tego roku szkolnego do szczęśliwego końca.

W związku z tym rozpoczęliśmy dodatkowy nabór na II semestr 2019/2020.

Z tej okazji zapraszamy dnia 21 stycznia 2020 roku w godzinach od 8.00 do 13.00 na drzwi otwarte wszystkich ciekawych wyglądu naszej placówki i zainteresowanych tym, w jaki sposób funkcjonujemy. Przede wszystkim jednak zachęcamy do przyjścia rodziców z dziećmi!

•  Będzie okazja zobaczyć, jak na co dzień wyglądają zajęcia w naszej szkole.
  • Od godziny 11.00 będzie można uczestniczyć w warsztatach plastycznych, które są włączone w tegoroczny program nauczania.
  • W tym dniu dzieci przedstawią również teatr cieni!
  • Nauczyciele, a także uczniowie odpowiedzą na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

Zapraszamy wszystkich, dużych i małych, do naszej nowiutkiej szkoły, która otwiera skrzydła do wspaniałego lotu w przestworzach edukacji!