Nasze zajęcia artystyczne w tym roku przybierają postać praktyczno-techniczną! W środowe popołudnia uczestnicy mają czas nie tylko na twórcze wyżycie się, ale także na zdobywanie konkretnych umiejętności. Nie ma granic tego, co małe główki mogą wymyślić, a my chcielibyśmy, aby miały możliwość realizowania tych wspaniałych wizji. Staramy się, aby dzieci miały przestrzeń do swoich poszukiwań. W naszej pracowni powstają zatem nie tylko kolorowe obrazy, ale także drewniane konstrukcje mniej lub bardziej użyteczne. Ograniczamy do minimum wskazywanie ,,właściwych” sposobów wykonywania powierzonych zadań.

>>Dziś świat potrzebuje twórców, innowatorów, kreatorów<<
Angelika Talaga

Zajęcia prowadzi mgr Katarzyna Jackowiak z asystą praktyka Mariusza Jackowiaka.

ARTYSTYCZNY ZAKĄTEK

ZAJĘCIA SPORTOWE

Nasze Zajęcia Sportowe to ogólnorozwojowe aktywności, podczas których zadbamy o to, by ciało twojego dziecka rozwijało się prawidłowo i intensywnie. Rożnorodne aktywności fizyczne pozwalają dostarczyć naszym podopiecznym ruchu, którego potrzebują.

Te interdyscyplinarne zajęcia ruchowe to czas, w którym twoje dziecko skorzysta między innymi z:

• sportów zespołowych,
  • gimnastyki,
  • medytacji w ruchu,
  • biegania,
  • tenisa stołowego
  • oraz wielu innych aktywności często wymyślanych przez samych uczestników.
Czytaj_więcej;

Ponieważ członkowie naszej sportowej ekipy bardzo często decydują o rodzaju aktywności, której chcą się podjąć sprawia im to olbrzymią przyjemność i nie mamy problemów
z motywacją. Chcemy, aby dzieci same dążyły do wysiłku fizycznego, który jest im tak bardzo w rozwoju potrzebny.

Masz problem z zachęceniem swojego dziecka do częstszego ruchu? Przyprowadź je do nas! Przyjdź na pierwsze, DARMOWE, zajęcia!

W dzisiejszych czasach wszechobecnego dostępu do mediów dzieci często spędzają dużą część czasu statycznie, a ich bierne ciałka nie zażywają wystarczająco ruchu. Według Światowej Organizacji Zdrowia, dziecko w wieku 5-17 lat potrzebuje minimum 60 minut różnorodnego wysiłku dziennie, a także 5 razy w tygodniu przez pół godziny wysiłku intensywniejszego, po którym pojawi się uczucie zmęczenia.

Zapisy pod numerem telefonu 794377773 lub mailowo – szkolakwitnacejmysli@gmail.com.

Pierwsze zajęcia: GRATIS!

W naszej szkole prowadzone są też dodatkowe lekcje języka niemieckiego. Język niemiecki, jako jeden z urzędowych języków UE oraz język ojczysty ok. 100 mln ludzi w Europie, jest doskonałym wyborem dla Polskich szkół. Niestety bardzo często jest niedoceniany i wykładany bez przekonania przez germanistów. Mało które zajęcia przynoszą jakiekolwiek efekty w nauce dzieci. Pamiętajmy, że w wieku dziecięcym uczymy się najszybciej i najefektywniej, a później znajomość języków to jedna z najbardziej pożądanych na rynku cech pracownika. Może zatem da się uczyć języka obcego w ciekawy i atrakcyjny sposób sprzyjający nauce?

Chcesz aby twoje dziecko
– uczyło się języka w przyjaznej atmosferze,
– podczas ciekawych zajęć,
– w małej grupie,
– z indywidualnym podejściem do każdego ucznia?
Zobacz jak uczymy niemieckiego w Szkole Kwitnącej Myśli. U nas nauczyciele z zaangażowaniem kształcą młodych poliglotów! Przyjdź na pierwsze DARMOWE zajęcia!
Prowadzący: mgr Elżbieta Kudła

JĘZYK NIEMIECKI

NAUKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Naukowy zawrót głowy – to zajęcia dla dzieci, na których będą mogły w praktyce zapoznać się z omawianymi w szkołach zagadnieniami. Uczniowie nie tylko usłyszą i zobaczą, ale też będą mogli dotknąć, powąchać, stworzyć. W tradycyjnych szkołach część praktyczna jest najczęściej zupełnie pomijana, mimo że jest to część, w której dziecko rozwija się najszybciej, zapamiętuje najwięcej i rozumie najszerzej omawiany temat.

W minionym roku szkolnym przeprowadzaliśmy najróżniejsze eksperymenty chemiczne i fizyczne. Później realizowaliśmy cykl zajęć dotyczących robotyki. Było też sporo uwagi poświęconej umiejętnościom kulinarnym. Trudno było nam zdecydować, która z tych dziedzin wzbudziła największą ciekawość… Dlatego w tym roku szkolnym postaramy się łączyć te wydawałoby się odmienne zagadnienia;)
Będą zatem eksperymenty, będzie pieczenie i gotowanie, będą programy komputerów, wydruki 3D i… któż to wie, co jeszcze…

Czytaj_więcej;

Zatem jeśli chcesz, aby twoje dziecko pełniej rozumiało skomplikowane zagadnienia matematyczne, informatyczne, naukowe? Przyjdź na pierwsze, DARMOWE, zajęcia!

Zajęcia prowadzić będzie dyplomowana nauczycielka – mgr Zdzisława Cyfert.