Dnia 8 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet.🥳 Od samego rana chłopcy zabrali się za przygotowywanie laurek, rysowanie kwiatków i serduszek oraz pisanie życzeń.🌷❤️🌹 Dziewczynki natomiast lepiły ciasteczka i tworzyły pozytywny „klimat” na „proszoną kolację” przedpołudniową.🥯🍽☕️ Potem był czas na wręczanie kwiatów i gotowych laurek, życzenia (nie tylko pisane) i raczenie się przepysznymi świeżo upieczonymi owsiankami.😍 Było przemiło! Świętowaliśmy jeszcze następnego dnia – we wtorek zorganizowaliśmy warsztaty malowania tkanin.👕 Każdy mógł zabarwić swoją białą koszulkę – wyszły szalone wzory! Dodatkowo dzieci lepiły różnokolorowe slime’y, czyli po prostu glutki.🧠😉 I pomyśleć, że to było już 17 dni temu…
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, siedzi, stoi i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją, kwiat i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, dziecko, ludzie stoją, kwiat i w budynkuBrak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, jedzenie i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją, jedzenie i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym w budynkuBrak dostępnego opisu zdjęcia.