Dnia 19 marca zdążyliśmy jeszcze zrobić sobie małą wycieczkę do centrum naszego pięknego miasta. Odwiedziliśmy galerię BWA, w której podziwialiśmy bardzo ciekawe prace lokalnych artystów. Wśród nich znaleźliśmy dzieła znanych nam osób – dwóch nauczycielek z naszej szkoły (Pauliny Dobrzyńskiej i Karoliny Treski) oraz mamy jednego z naszych uczniów (p. Magdaleny Przegoń). Z wielkim zainteresowaniem rozmawialiśmy o tych i innych realizacjach nietuzinkowych pomysłów twórczych. Tego dnia dotarliśmy też do Forum Synagoga, gdzie z kolei podziwialiśmy malowane pejzaże czterech malarzy z Gostynia. Atrakcją, już nie artystyczną, była wizyta w sklepie zoologicznym, gdzie napatrzyliśmy się na zwierzątka i zrobiliśmy zakupy dla naszych pupili…ale o tym już następnym razem😉

Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym jedzenie i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym w budynkuMoże być obrazemMoże być zdjęciem przedstawiającym tekst „Karolina Treska Grzyby Pchnijmy bryłę z posad świata...”Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i w budynkuMoże być obrazem przedstawiającym w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osobaMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i kotMoże być zdjęciem przedstawiającym królikMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i na świeżym powietrzu