Nadszedł koniec półkolonii… Smutno było rozchodzić się do domów😞 W głowach zostało jednak wiele dobrych wrażeń! 😁 Ostatnie dwa dni działaliśmy muzycznie i sportowo.🎼🤸‍♀️ Było słuchanie opowieści o klawiaturze fortepianu🎹, śpiewanie piosenek i granie na instrumentach🎺🎸. Były ćwiczenia na ciepło w szkole☀️, ale najwięcej emocji związanych było z aktywnościami na zimnie❄️. Rozpoczęliśmy budowę iglo, przygotowaliśmy teren na lodowisko i jeździliśmy na sankach! 🛷. Co prawda zaraz po feriach od poniedziałku zaczęliśmy porządną naukę, ale w przerwach mogliśmy się nadal cieszyć na ślizgawce i kontynuować tworzenie eskimoskiego schronienia! Ach, w szkole może być naprawdę cudnie😊.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, siedzi, odzież wierzchnia, śnieg i tekst „REDMI NOTE RMOTE8T 8T AI QUAD CAMERA”Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, śnieg i tekst „O REDMI NOTE 8T AI QUAD CAMERA”Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, drzewo, śnieg i tekst „REDMI NOTE 8T AI QUAD CAMERA”Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, odzież wierzchnia i tekst „REDMI NOTE 8T AI QUAD CAMERA”