Wreszcie wiosna!!! W naszej szkole przywoływaliśmy wiosnę już w piątek😉 Była Marzanna…a nawet dwie! Na czwartkowych warsztatach plastycznych powstała piękna Marzanna, ale ktoś posklejał jej korpus taśmą klejącą, więc nie mogła zostać spalona. Przecież walczymy ze smogiem, a taśma klejąca to plastik!🥺 Musiała powstać druga Marzanna, którą spaliliśmy z czystym sumieniem😄 W procesie palenia uczestniczył też nasz kochany kocuś – Sfinks🐱 Ustaliliśmy, że ta spalona lala symbolizowała zimę, a ta druga lala – wiosnę. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Marzanna-wiosna siedzi teraz sobie spokojnie w szkole. W piątek wystraszyliśmy się, że coś jednak poszło nie tak…że za bardzo namieszaliśmy, ponieważ po południu sypał śnieg❄️ Był prześliczny, ale jednak śnieg… Dzisiaj na szczęście już możemy być spokojni. Za oknem ślicznie świeci słońce🌞 Ach, jak cudownie – JEST WIOSNA!🌹🌷🥀🌺🌸🌼

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie siedzą, ludzie stoją, ogień i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym ogień i na świeżym powietrzu