Znowu w tym roku świętowaliśmy Dzień Ziemi – obchodzony dokładnie 22 kwietnia. To światowa akcja, w której ludzie bardziej świadomi zagrożeń, jakie niesie ze sobą zanieczyszczenie środowiska, namawiają innych na to, aby dbali o naszą Matkę Ziemię. Na niej i dzięki niej wszakże żyjemy. Dlatego musimy dbać o nasze lasy, pola, rzeki, jeziora, morza i oceany. 🌳🌲🌿💧🐳🐟
A zatem z okazji Dnia Ziemi grupa naszych oddelegowanych uczniów udała się do pobliskiego lasku, aby tam znoooowu posprzątać. Okazało się, że ludzie przychodzący tam spędzać czas wolny, ciągle jeszcze nie rozumieją, że przyniesione ze sobą śmieci trzeba zabrać ze sobą. Od jakiegoś czasu opiekujemy się pobliskim laskiem, ale nie jest to łatwe. Wynosimy stamtąd za każdym razem kilogramy śmieci, a jakieś „paskudy” ciągle przynoszą nowe puszki, butelki, worki i inne dziwne czasami stare rzeczy. PROSIMY!!! WYRZUCAJCIE ŚMIECI DO KOSZÓW NA ŚMIECI! Nie zostawiajcie ich w lasach!! Wszystko co można SEGREGUJCIE. Będzie wtedy nam wszystkim przyjemniej i zdrowiej😍🌞 Po prostu…
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i stoiMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi, na świeżym powietrzu i drzewo

Może być zdjęciem przedstawiającym drzewo i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, na świeżym powietrzu i drzewoMoże być zdjęciem przedstawiającym trawa i drzewoMoże być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu