W tym roku, pomimo rozmaitych światowych zawirowań, u nas w szkole znalazło się miejsce na tradycje. Dzieci przygotowywały dekoracje związane z Wielkanocą🐣, a w ogrodzie rozkwitały kwiaty🌷🌺🌼 i buszował zając🐰, upychając skrzętnie koszyczki z upominkami między krzakami.🧺 [Dla nauczycielek też się coś znalazło – wielkie kolorowe jaja!🥚] W imieniu całej społeczności Szkoły Kwitnącej Myśli życzyliśmy wszystkim naszym przyjaciołom, znajomym, sympatykom i tym, którzy o nas jeszcze nie słyszeli😉 – nie tylko cudownego świętowania, ale również JAK NAJCUDOWNIEJSZEGO POŚWIĄTECZNEGO RADOWANIA SIĘ Z ŻYCIA!!! Obyśmy wszyscy umieli dostrzegać w codzienności to, co niezwykłe, fascynujące i piękne! 😍

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym przyroda i drzewoBrak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym kwiat i przyroda