Zapraszamy do nas dzieci, które we wrześniu rozpoczną przygodę ze szkołą podstawową.👧🧒 Szkoła Kwitnącej Myśli ma jeszcze miejsca dla nowych uczniów, zatem czekamy na zgłoszenia!🖊 Drodzy rodzice, możecie zapisać do naszej szkoły swoje dziecko składając w biurze kartę zgłoszenia, którą można znaleźć na tej stronie internetowej w zakładce ,,Nabór”. Natomiast w zakładce ,,Szkoła” znajduje się statut szkoły. Zachęcamy gorąco do przeczytania. Zapoznajcie się z głównymi założeniami, misją i wizją, a także z formalnymi zasadami określającymi sposób funkcjonowania placówki. Jesteśmy szkołą niepubliczną (choć mamy uprawnienia szkoły publicznej), dlatego nie znajdziecie nas w wykazie szkół widocznych na liście elektronicznego naboru. To dla nas nie stanowi problemu, ponieważ cenimy sobie bezpośredni kontakt, do którego serdecznie zachęcamy. Rodzice mogą umówić się na spotkanie z dyrektorem szkoły dzwoniąc pod numer telefonu: 693903060. Do usłyszenia i zobaczenia!

Może być komiksem przedstawiającym tekst „SZKOŁA KWITNĄCEJ MYŚLI ALTERNATYWNA PODSTAWÓWKA w OSTROWIE! Maria Montessori Pedagogika waldorfska Nauczanie zintegrowane Szkoła demokratyczna André Stern 0000 00000 ልለን ሰለካም ç リイツノ Przygotowane otoczenie Nauka poprzez zabawę Indywidualny tok nauczania Brak ocen Wspólne podejmowanie decyzji Ponadto zajęcia dodatkowe: warsztaty plastyczne, teatralne, logika, język angielski Zapraszamy rodziców aspostrow.blogspot.com kontaktu: ul.Niegolewskiego5, Ostrów http://wwwfacebook.com/SKM”