Już 12 lipca zacznie się pierwszy turnus półkolonii letnich w naszej szkole. Drugi turnus – 19 lipca. Zapraszamy na cały tydzień! I znowu w czasie wolnym od nauki dzieciaki będą mogły w naszej szkole spędzić trochę czasu na cudownym „nicnierobieniu”. ☀️🧘‍♂️ To znaczy na bawieniu się plastyką, muzyką, teatrem i grami nie tylko sportowymi. 🎨🤹‍♀️🏃🏃‍♀️⛹️⛹️‍♀️🥁🎸🎼 Zajęcia będą odbywały się od godz. 9.00 do 14.00. W przerwie śniadaniowej każdy spożywać będzie przyniesiony przez siebie posiłek. 🍒🍓🍅🍇🍎🍐🥒Mogą to być po prostu kanapki, ale będzie go można również podgrzać. 🍲🍱ZAPRASZAMY maluchy w wieku od lat 5, ale też starszych do wieku 12 lat (a może nawet 13😉). Dla tych, którzy chcieliby rozpocząć u nas naukę od września, to świetna okazja, żeby poznać miejsce, nauczycieli i niektórych uczniów.🤓
Opłata tygodniowa to 250 zł. od dziecka.
Spójrzcie też przy okazji jak cudowna tęcza ukazała się ostatnio nad naszą szkołą.🌈
Może być ilustracją przedstawiającą tekst
Może być zdjęciem przedstawiającym niebo i przyroda