Pierwsza połowa czerwca minęła nam bardzo przyjemnie☀️
Wszakże już pierwszego dnia tego miesiąca świętowaliśmy Dzień Dziecka!🙎‍♀️🙎‍♂️ Było wesoło😄 Wśród szczególnych atrakcji, jakie miał miejsce w naszym pięknym ogrodzie, wymienić należy szczególne podchody i budowanie domku dla owadów 🐞(głównie pszczół🐝). Wszyscy uczniowie najpierw musieli odszukać kilka listów📜, potem wykonać sporo zadań (logicznych🧠, sportowych itp.🏃‍♀️🏃), a dopiero wtedy dotarli do swoich paczek z prezencikami. Prezenciki też wymagały zaangażowania, bo były to materiały do własnoręcznego wykonania małej pacynki🎁. Powstały cudeńka. Natomiast budowanie mieszkań dla owadów, to było wyjątkowe wyzwanie! Potrzebowaliśmy patyczki, deski, kołki, parę narzędzi i…farby🎨, bo przecież nowy domek musiał być ładnie pomalowany🌈.
W zeszłym tygodniu (pomimo organizowanych w szkole egzaminów) też znaleźliśmy czas na radowanie się wspaniałym czerwcowym słońcem☀️. Dzieci z nauczycielami pojechały do Parku Miejskiego, żeby zrobić sobie piknik na trawie🌿☘️🍀🌱. Odwiedziły też Jordanki i zahaczyły o lodziarnię🍦. Było fajowo. Teraz już czekamy z niecierpliwością na wakacje. Jeszcze tylko 10 dni!!!⏳
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym dziecko i stoiMoże być zdjęciem przedstawiającym stoi i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, uprawia sport, stoi i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym dziecko, stoi i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i tekst „HASLO: 52 POLSKI Z PROSTO 5 0”Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją, kwiat i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi, na świeżym powietrzu i drzewoMoże być zdjęciem przedstawiającym dziecko, stoi i parkMoże być zdjęciem przedstawiającym dziecko i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym dziecko i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym dziecko, stoi i trawaMoże być zdjęciem przedstawiającym dziecko, spaceruje, stoi i na świeżym powietrzu