Spotkanie z podróżnikiem Krzysztofem Petkiem!🌍🚶‍♂️ W naszej szkole już za chwilę – 24 czerwca o godz. 17.00. Zaraz potem o godz. 18.00 będzie można zobaczyć spektakl naszej szkolnej grupy teatralnej „KOKOS” zatytułowany „Mózgopląsy”. 🎭Kochani!😍 Możecie to potraktować jak Drzwi Otwarte, których nie mogliśmy zorganizować w marcu ani w kwietniu…ale za to teraz jest okazja, żeby pooglądać naszą maleńką alternatywną placówkę🏡 Przy okazji porozmawiacie sobie z nauczycielami i uczniami, a nawet z ich rodzicami.👧👭🧒👨‍👩‍👧‍👧 Ciągle jeszcze mamy kilka miejsc wolnych na rok szkolny 2021/2022. Zapraszamy!!! 😄
Popatrzcie jeszcze jak bawiliśmy się ostatnio na naszym czerwcowym Śmigusie Dyngusie🤪 Ponieważ w Poniedziałek Wielkonacny była brzydka pogoda, uczniowie zaproponowali przesunięcie w czasie obchodów tego wyjątkowego święta. Ostatnio pogoda dopisała na taką okazję i… Popatrzcie sami jak się bawiliśmy💦 Było FAJOWO, SUPEROWO, ODJAZDOWO!!!🤩😂
Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko, stoi i na świeżym powietrzu   Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, dziecko, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko, uprawia sport, stoi i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko, stoi i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją, drzewo i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, uprawia sport, stoi i na świeżym powietrzu