WAKACJEEEE!!! Trwają już cały tydzień…a my jeszcze nie chwaliliśmy się, jakie wspaniałe było u nas zakończenie roku szkolnego🤩😍😂 Działo się duuużo! Było spotkanie z podróżnikiem i całkiem sporo książek powędrowało do domów naszych uczniów.📔📒📕 Był spektakl naszej szkolnej grupy teatralnej KOKOS i kolejne ciekawe doświadczenie, czyli prezentację sztuki „Mózgopląsy”, zakończyliśmy sukcesem.🎭 Było ognisko i śpiewanie i spanie w namiotach – po prostu taki czas na śpiewy, pogaduchy, integrację.👬👫👭 Ach! W międzyczasie odbyła się też „próba męstwa” dla nauczycieli – tę część programu prowadzili tylko i wyłącznie uczniowie (nauczyciele byli…hm…maltretowani!).🙃 🤪 😜Dopiero na sam koniec rozdane zostały świadectwa, a tym samym była okazja do składania gratulacji, podziękowań, do wyrażania radości, satysfakcji i uznania. Oczywiście wtedy nastąpił też ten najwłaściwszy czas na życzenia „WSPANIAŁYCH WAKACJI”!!! Teraz przekazujemy te dwa wielkie słowa Wam wszystkim. Trzymajcie się ciepło, słonecznie i fikajcie koziołki ile wlezie☀️🌲🧚‍♀️🤸‍♂️

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i tekst „Zagadki ZAKLĘCIE GOLEMA PRAGA KRZYSZTOFPETEK KRZYS KRZYSZTOF PETEK ILUSTROWAŁA OLGA RESZELSKA”

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko, stoi, kwiat i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym dziecko, siedzi i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i naszyjnik

Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko, siedzi i trawaMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, ogień i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, siedzi, ogień i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 15 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, kwiat i w budynku