Taki prezent przybył do nas od naszych zachodnich sąsiadów. Niemiecki ośrodek terapeutyczny Ergotherapiepraxis Behrendt & Behrendt zechciał wesprzeć naszą szkołę bardzo przydatnym podarunkiem:) Dziękujemy bardzo serdecznie!😍 Nasi uczniowie będą teraz od początku roku szkolnego ćwiczyć w naszym pięknym ogrodzie na profesjonalnych matach.🤸‍♀️🤸 Pierwsze ćwiczenia, jak sami możecie zobaczyć, już miały miejsce.🧘‍♀️🧘 Teraz jednak cały miesiąc oczekiwania… No tak! Ciągle jeszcze czekamy na nowych uczniów! Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, choć nasza szkoła podstawowa jest bardzo malutka. 😉 Może jakieś siedmiolatki chciałyby jeszcze dołączyć do naukowo rozbawionej ferajny???🥰

Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i na świeżym powietrzu Brak opisu. Brak opisu. Brak opisu.