Wakacje w pełni! W tym wspaniałym letnim czasie niektórzy jeszcze muszą podjąć ostateczną decyzją o tym, do jakiej szkoły podstawowej zapisać swoje dziecko;) Pamiętajcie zatem o naszej szkole! Ciągle jeszcze mamy wolne miejsca…choć tylko kilka. Pogoda za oknem właściwie przez cały lipiec zapraszała do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, dlatego pomimo ,,wytężonego” czekania nie próżnowaliśmy. Przez dwa tygodnie odbywały się u nas PÓŁKOLONIE dla dzieci w wieku 5 do 12 lat. Chętnie bawiliśmy się w naszym szkolnym ogrodzie i nie tylko.🎄☘️👯‍🚶‍♀️🕺👬🏃🍀🌳 Codziennie czekały na dzieci różne działania programowe, a w nich m.in.: zajęcia plastyczne🎨, muzyczne🎼, sportowe⛹️‍♂️🤾‍♀️, teatralne🎭, a także różne gry i zabawy🎲♟🧩. Dwa turnusy minęły bardzo szybko. Był to jednak czas bogaty w nowe doświadczenia, spędzony na dobrej zabawie i nawiązywaniu koleżeńskich relacji. 😍 Każdy z nas znalazł coś dla siebie i po raz kolejny odkrywał otaczający świat na swój własny sposób.🌞🐱🦋🐌 Chcielibyśmy, abyście każdego dnia byli takimi ,,odkrywcami’’ i celebrowali życie takim jakie jest.🍀🌺🌳🌞🍄 Poniżej fotorelacja z obu turnusów naszych półkolonii. Popatrzcie jak bawiliśmy się w artystów plastyków, muzyków, aktorów, sportowców i zapalonych graczy gier planszowych! 🧙‍♂️🤹‍♂️🎭🎹🥁🎼🎲♟🎸🎨⛹️ Oj! działo się…

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko, stoi i trawa Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko, stoi i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko, stoi i trawa Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzu Brak dostępnego opisu zdjęcia. Brak dostępnego opisu zdjęcia. Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i stoi Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynku  Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko i trawa Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i na świeżym powietrzu  Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i na świeżym powietrzu  Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko i trawa Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko, kwiat i trawa Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko, stoi i trawa Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko, stoi i na świeżym powietrzu