NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022 już się u nas kula całkiem żwawo!😍 Dzieci pojawiły się w naszej maleńkiej szkole oczywiście 1 września. Przywitaliśmy dwóch nowych uczniów.👩👦 Gościliśmy przedstawicieli Fundacji św. Jadwigi z Puszczykowa, dzięki której mogliśmy otworzyć naszą placówkę. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia uczniów i obecnych nauczycieli, a także niektórych rodziców. Były małe podchody, jakieś zdrowe przekąski i drobne pogawędki.👨‍👩‍👦🍎🍐👬 Jak na początek dość dużo jak na zaspane głowy i ciężkie powieki😉 Teraz już każdego dnia jest coraz lepiej. Przypomnieliśmy sobie wszystkie zasady obowiązujące w szkole. Ustaliliśmy harmonogram zajęć dodatkowych i jesteśmy gotowi do kilkumiesięcznej wytężonej pracy. Aha! Na te zajęcia dodatkowe mogą do nas przychodzić dzieci z zewnątrz. Zapraszamy na ćwiczenia sportowe (w poniedziałki), język francuski (we wtorki), zajęcia teatralne (w środy), zajęcia artystyczne (w czwartki) i gry planszowe (w piątki). Wszystko w godzinach 14.00-16.00 za 20 zł na godzinę. Przybywajcie! Pobawimy i pouczymy się razem.🤾🎭🎨🎲📖

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją, obuwie i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 17 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 14 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „LACTOSE”

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, dziecko, ludzie siedzą i ludzie stoją Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, na świeżym powietrzu i drzewo Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi, na świeżym powietrzu i drzewo

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynku