Na początku września w ścionce między ul. Wiosny Ludów a Rynkiem grupa Archi BUNT rozwiesiła pod niebem tzw. karuzele. Wytwory głównie dzieci z Pracowni Otwartej „Dzika Śliwka”. Część tych zwiewnych prac, które możecie zobaczyć poniżej na zdjęciach, powstała jednak również w naszej szkole w czasie wakacyjnych półkolonii. Przeczekały kilka tygodni, żeby móc się zaprezentować w przestrzeni miejskiej. Cieszymy się, że Archi BUNT zaprosił nas do wspólnego działania mającego ubarwić nasze kochane miasto. DZIĘKUJEMY!!!
Może być zdjęciem przedstawiającym ceglany mur i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu
Brak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym ‎tekst „‎ه KARUZELE MARZEŃ Karuzela karuzela, karuzela marzeń karuzela, Kręci się, kręci kręci iwysoko Wiruje wiruje, wiruj obłokach gęsty czeka patrzy więcej zobaczy nadzieje Znow liczę, liczę, iczę życie Tyle Tyle poszło Tyle niałam Czy nieba, czy piekła izostało jest mało Karuzela karuzela, karuzela marzeń karuzela, karuzela zdarzeń W dole nadzieję wiruje gÄsty łum patrzy sercu ma, coś vięcej zobaczy TEKST: OLGA JACKOWSKA karuzle wykonały dzieci pracowni plastycznej Dzika Åliwka oraz ze Szkoły Kwitnącej Myśli PRACOWNIA OTWARTA ŚLIWKA WITNĄCEJ MYÅLI fb.com/archibunt ARCH! 3uи1‎”‎Brak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu i ceglany mur