W połowie września nasze dzieciaki były na wycieczce w TORUNIU. Uczniowie z grupy starszej, tzn. klasa 4-7, pojechali tam na lekcje fizyki i chemii w terenie.🔬🌡📈📚 Odwiedzili bowiem przede wszystkim Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy”. 🏢 Mogli tam nie tylko oglądać, ale i działać.🔍🧪 📉Poza tym jednak znalazł się również czas na oglądanie Torunia, który przecież jest pięknym miastem.🏰🏣🏫 Wart zobaczenia był Ratusz Staromiejski, zaraz obok ciekawa fontanna, uliczki pełne uroku, a na koniec Fort IV Twierdzy Toruń. Wieczór został już tylko na zabawę – m.in. podchody.👣🏃‍♀️🏃‍♂️ A to wszystko dzięki zaproszeniu ze Szkoły Podstawowej nr 7. Bardzo dziękujemy pani Milenie i SP7 za tę świetną propozycję złożoną naszym dzieciakom.🌺🌸🌼 Warto było skorzystać!🥰😊

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, w budynku i tekst „REDMI NOTE 8 PRO Al QUAD CAMERA”

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku i tekst „REDM NOTE 8 PRO AI QUAD CAMERA”

Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku i tekst „REDMI NOTE 8 PRO AI QUAD CAMERA” Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku i tekst „REDMI NOTE 8 PRO AI QUAD CAMERA”

Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku i tekst „Ac REDMI NOTE 8 PRO AI QUAD CAMERA” Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, na świeżym powietrzu i ceglany mur