ŚLUBOWANIE!!! Tak, tak, bardzo poważne…przez chwilę.🧐 Było w naszej szkole piękne zobowiązanie nowych uczniów Szkoły Kwitnącej Myśli do dbania o osobisty rozwój, dążenia do szczęścia i dbałości o przynoszenie chluby szkole, rodzinie, Polsce i światu.✋ Szybko jednak nastrój podniosły zmienił się na wyjątkowo odjazdowy z powodu najazdu bandy komarów.🧚‍♂️🧚‍♂️🧚‍♂️ Otóż nasza grupa teatralna KOKOS postanowiła podziałać artystycznie wprowadzając chaos do ceremonii ślubowania. Świadkowie mówili, że poszło im całkiem nieźle. Szara ekipa przystrojona skrzydełkami różnej maści (w większości samodzielnie wykonanymi) kąsała przybyłych gości i robiła hałas, ale również śpiewała z nowym panem od muzyki!🎼 Potem nastąpiło jeszcze wręczenie podarunków od rodziców dla nauczycieli z okazji Dnia Nauczyciela.🎁 Ostatecznie znalazł się jeszcze czas na spokojne rozmowy, wymienianie informacji, zacieśnianie więzi. Ach…lubimy te uroczystości, spotkania i pogaduchy😎🤩🥳

Może być zdjęciem przedstawiającym 16 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i w budynku