Niedawno odwiedził nas LISTONOSZ!📨 W październiku przypada Święto Poczty, dlatego zaprosiliśmy do nas pana, który troszkę opowiedział nam o tym, jak to się dzieje, że przesyłki wędrują od jednych ludzi do drugich. Odrobinkę przybliżył nam swoją pracę. Właściwie wszyscy czuli niedosyt po tej wizycie… ale to przecież pozostawia przestrzeń na kolejne spotkania i zgłębianie zagadnienia😄 Najfajniejsze było to, że w minionym miesiącu uczniowie naszej szkoły pisali do siebie nawzajem listy.✉️ Pan listonosz uroczyście otworzył NASZĄ skrzynkę pocztową📮 i rozdawał listy!📩 Niektóre był bardzo małe, a niektóre duże. Niektóre zawierały rysunki, a niektóre…któż to wie…przecież to sprawa osobista.😉 Fajnie jest dostać taki list papierowy z „serdecznościami” w środku!💌

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, wyrób skórzany z podwójnym szwem i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, wyrób skórzany z podwójnym szwem i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym dziecko, stoi i w budynku