ŚWIĘTO DYNI!!! Zorganizowaliśmy w naszej szkole taki dzień w piątek 29 października.🎃 Od samego rana dzieci drążyły na zajęciach dyyynie.🎃 Były małe i wieeelkie też.🎃 Niektórzy malowali też mandarynki. Na korytarzu dyndały ozdoby związane tematycznie z Halloween. Wykonali je nasi uczniowie na dodatkowych zajęciach plastycznych.🎨 Ciekawym elementem świętowania był mikro koncert – czyli odśpiewanie mantry połączonej z rapem „Dynia, dynia, dynia…” z akompaniamentem przygotowanym na dodatkowych zajęciach muzycznych.🎼 A w niedzielę wieczorem… w szkole rozbłysły dyniowe lampiony… i jeden mroczny strażnik strzegł przybytku przed przechodzącymi marami😉 👹👻💀👽

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie siedzą i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i jedzenieBrak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym jedzenie i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzuBrak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, siedzi i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym dziecko i w budynkuBrak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym owoc i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, owoc i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym jedzenie i w budynkuBrak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynkuBrak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba