Drodzy rodzice sześciolatków! Powoli czas pomyśleć o szkole dla twojego przedszkolaka! 🙇‍♀️

Jest to bardzo poważna decyzja! Możemy ci jednak w niej pomóc. 👍🏼

Przyjdź na pierwsze w tym roku Drzwi Otwarte do Szkoły Kwitnącej Myśli. Dowiedz się więcej na temat różnych metod kształcenia. Podczas tego wydarzenia będziesz mógł(a) porozmawiać z przedstawicielami naszej kadry, którzy posiadają szeroką wiedzę w zakresie, alternatywnych dla powszechnego, systemów edukacji.

Nie zostawiaj wyboru przyszłej szkoły podstawowej na ostatnią chwilę! 🙅

Sprawdź różne opcje już teraz! 💁‍♀️ W końcu zależy od tego tak wiele!

Zapraszamy do naszej szkoły również rodziców dzieci nieco starszych. 😁 Może Twoje dziecko czuje się źle w wielkiej szkole publicznej. 😞 Tak nie musi być! Może poczuć się szczęśliwe w małym gronie przyjaznych osób. 😂 Zapraszamy do nas. 😍