Drzwi Otwarte odbyły się w naszej szkole w poniedziałkowe popołudnie – 18 marca. 😆 Wydarzenie uważamy za udane! 👍 Przybyli do nas goście – rodzice z dziećmi – zainteresowani nasza wyjątkową propozycją edukacyjną. 👨‍👩‍👧‍👨‍👩‍👦👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧 Nasi uczniowie wywiązali się ze wszystkich obowiązków organizacyjnych. 👌 Dziewczynki z pierwszej i drugiej klasy całkowicie samodzielnie stworzyły plakat informujący o programie spotkanie. 📜 Chłopiec z klasy 5 przygotował prezentację zdjęć przedstawiających tegoroczne życie szkolne. 📸 Troszkę powspominaliśmy… Następnie oglądaliśmy wyposażenie naszych sal lekcyjnych. 🚇🎲🪇🎹📚 Uczeń z klasy 2 opowiedział o swoich zainteresowaniach. W czasie spaceru po ogrodzie podziwialiśmy wystawę prac wykonanych na zajęciach plastyczno-technicznych. 🪜📦🖼 Przygotowali ją uczniowie klasy 3 i 4. Chwaliliśmy się też ogródkiem, w którym posialiśmy ostatnio pierwsze roślinki. 🌿🌱🎋 Wszystkie dzieci dobrze się bawiły na materacach, na drążkach, z materiałami plastycznymi i grami planszowymi. 🤸‍♀️♟🎨 Natomiast dorośli w drugiej części spotkania podjęli poważne rozmowy. 👥 O tym jednak opowiemy następnym razem. 😉