Nasze zajęcia artystyczne to czas i miejsce dla twoich dzieci na twórcze wyżycie się. Nie ma granic tego, co małe główki mogą wymyślić, a my chcielibyśmy, aby miały możliwość realizowania tych wspaniałych wizji. Staramy się, aby dzieci miały przestrzeń do swoich artystycznych poszukiwań. W naszej pracowni powstają najróżniejsze twory, od wyklejonych kolorowymi znaleziskami kartonów po rzeźby kosmicznych budowli. Ograniczamy do minimum wskazywanie ,,właściwych” sposobów wykonywania powierzonych zadań.

>>Dziś świat potrzebuje twórców, innowatorów, kreatorów<<
Angelika Talaga

Zajęcia prowadzi animator kultury – artysta, plastyk – mgr Aleksandra Antczak.

Zapisy pod numerem telefonu 794377773 lub mailowo – szkolakwitnacejmysli@gmail.com

Pierwsze zajęcia: GRATIS!

ARTYSTYCZNY ZAKĄTEK

OrZeSz sport

Nasze zajęcia OrZeSz Sport to Ogólnorozwojowe Zajęcia Sportowe, podczas których zadbamy o to, by ciało twojego dziecka rozwijało się prawidłowo i intensywnie. Rożnorodne aktywności fizyczne pozwalają dostarczyć naszym podopiecznym ruchu, którego potrzebują.

OrZeSz Sport to interdyscyplinarne zajęcia ruchowe na których twoje dziecko skorzysta między innymi z:

  • sportów zespołowych,
  • gimnastyki,
  • medytacji w ruchu,
  • biegania,
  • tenisa stołowego
  • oraz wielu innych aktywności często wymyślanych przez samych uczestników.
Czytaj_więcej;

Ponieważ członkowie naszej sportowej ekipy bardzo często decydują o rodzaju aktywności, której chcą się podjąć sprawia im to olbrzymią przyjemność i nie mamy problemów
z motywacją. Chcemy, aby dzieci same dążyły do wysiłku fizycznego, który jest im tak bardzo w rozwoju potrzebny.

Masz problem z zachęceniem swojego dziecka do częstszego ruchu? Przyprowadź je do nas! Przyjdź na pierwsze, DARMOWE, zajęcia!

W dzisiejszych czasach wszechobecnego dostępu do mediów dzieci często spędzają dużą część czasu statycznie, a ich bierne ciałka nie zażywają wystarczająco ruchu. Według Światowej Organizacji Zdrowia, dziecko w wieku 5-17 lat potrzebuje minimum 60 minut różnorodnego wysiłku dziennie, a także 5 razy w tygodniu przez pół godziny wysiłku intensywniejszego, po którym pojawi się uczucie zmęczenia.

Zapisy pod numerem telefonu 794377773 lub mailowo – szkolakwitnacejmysli@gmail.com.

Pierwsze zajęcia: GRATIS!

W naszej szkole prowadzone są też dodatkowe lekcje języka niemieckiego. Język niemiecki, jako jeden z urzędowych języków UE oraz język ojczysty ok. 100 mln ludzi w Europie, jest doskonałym wyborem dla Polskich szkół. Niestety bardzo często jest niedoceniany i wykładany bez przekonania przez germanistów. Mało które zajęcia przynoszą jakiekolwiek efekty w nauce dzieci. Pamiętajmy, że w wieku dziecięcym uczymy się najszybciej i najefektywniej, a później znajomość języków to jedna z najbardziej pożądanych na rynku cech pracownika. Może zatem da się uczyć języka obcego w ciekawy i atrakcyjny sposób sprzyjający nauce?

Czytaj_więcej;
Chcesz aby twoje dziecko
– uczyło się języka w przyjaznej atmosferze,
– podczas ciekawych zajęć,
– w małej grupie,
– z indywidualnym podejściem do każdego ucznia?
Zobacz jak uczymy niemieckiego w Szkole Kwitnącej Myśli. U nas nauczyciele z zaangażowaniem kształcą młodych poliglotów! Przyjdź na pierwsze DARMOWE zajęcia!
Prowadzący: mgr Elżbieta Kudła
Zapisy pod numerem telefonu 794377773 lub mailowo – szkolakwitnacejmysli@gmail.com.
Pierwsze zajęcia: GRATIS!

JĘZYK NIEMIECKI

NAUKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Naukowy zawrót głowy – to zajęcia dla dzieci, na których będą mogły w praktyce zapoznać się z omawianymi w szkołach zagadnieniami. Uczniowie nie tylko usłyszą i zobaczą, ale też będą mogli dotknąć, powąchać, stworzyć. W tradycyjnych szkołach część praktyczna jest najczęściej zupełnie pomijana, mimo że jest to część, w której dziecko rozwija się najszybciej, zapamiętuje najwięcej i rozumie najszerzej omawiany temat.

W ostatnich miesiącach przeprowadzaliśmy najróżniejsze eksperymenty chemiczne i fizyczne. Jeszcze pewnie do tego wrócimy. Natomiast teraz zaczynamy wielki rozdział ROBOTYKI.

Robotyka – łączy zagadnienia inżynierii mechanicznej, elektrotechniki, automatyki
i informatyki. Jest to jedna z szybciej rozwijających się dziedzin nauki ze względu na olbrzymie zapotrzebowanie naszego przemysłu na jej owoce.

Czytaj_więcej;

Podczas naszych zajęć dzieci pracują z zestawami Arduino. Będą miały okazję od podstaw stworzyć urządzenia mechaniczne, robociki, zabawki. Poznają proces programowania, tworzenia podstawowych obwodów elektrycznych, nauczą się posługiwać różnymi narzędziami. Na tej podstawie będą mogły zrozumieć działanie dużo bardziej skomplikowanych maszyn i komputerów.

Chcesz aby twoje dziecko pełniej rozumiało skomplikowane zagadnienia matematyczne, informatyczne, naukowe? Przyjdź na pierwsze, DARMOWE, zajęcia!

Zajęcia prowadzić będzie nauczyciel – informatyk, praktyk – inż. Jarosław Kuleszewicz.

Zapisy pod numerem telefonu 794377773 lub mailowo – szkolakwitnacejmysli@gmail.com

Pierwsze zajęcia: GRATIS!