Zajęcia dodatkowe, ponadprogramowe.

Szkoła Kwitnącej Myśli oferuje swoim uczniom szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, które mają na celu ich wszechstronny rozwój.

W ramach zajęć artystycznych dzieci mogą rozwijać swoją kreatywność i umiejętności manualne, tworząc nie tylko obrazy, ale także drewniane konstrukcje.

Zajęcia sportowe mają na celu zapewnienie dzieciom odpowiedniej ilości ruchu, który jest niezbędny do ich prawidłowego rozwoju.

Zajęcia z języka niemieckiego prowadzone są w ciekawy i atrakcyjny sposób, aby dzieci mogły nauczyć się tego języka w sposób skuteczny i przyjemny.

Na zajęciach „Naukowy zawrót głowy” dzieci mogą w praktyce zapoznać się z omawianymi w szkole zagadnieniami naukowymi.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, którzy dbają o to, aby dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo.

Dostępne podstrony: