Sale do wynajęcia.

Sala konferencyjna

W naszej szkole można zorganizować konferencję dla maksymalnie 50 uczestników. Prowadzący może wykorzystywać rzutnik z wysuwanym automatycznie ekranem, wskaźnikiem laserowym, laptopem, głośnikami i mikrofonami. Dodatkowo dostępne jest pianino elektryczne i inne drobne instrumenty perkusyjne. Ustawienie krzeseł można zmieniać w zależności od potrzeb. Na przykład w stronę białej tablicy wiszącej na ścianie, w stronę dowolnie ustawionej tablicy mobilnej typu flipchart lub w dwóch kierunkach dowolnie wybranych. Umożliwia to wprowadzenie form warsztatowych lub dyskusji w grupach. Możliwe jest podzielenie przestrzeni parawanami – mamy 6 dużych parawanów (2m).

Sala warsztatowa 1

Sala przeznaczona do pracy z dziećmi w wieku do 8 lat. Możliwość wykorzystania dwóch stolików 6-osobowych, 2 stolików 2-osobowych i 2 stolików 1-osobowych z krzesłami o regulowanej wysokości. W sali znajduje się pianino elektryczne, drobne instrumenty perkusyjne, materiały dydaktyczne – m.in. Montessori. Prowadzący może korzystać z dużego biurka, komputera stacjonarnego, drukarki, głośników, rzutnika, wysuwanego ekranu i wskaźnika laserowego. W sali znajduje się biała tablica ścienna, można również wprowadzić tablicę mobilną typu flipchart. Uczestnicy mogą też korzystać z laptopów. W razie potrzeby można dzielić przestrzeń parawanami (6x2m). Można też wszystkie ruchome sprzęty wynieść, aby pozostawić salę pustą z przestrzenią do zajęć ruchowych.

Sala warsztatowa 2

Sala przeznaczona do pracy ze starszymi dziećmi, młodzieżą i z dorosłymi. Możliwość wykorzystania trzech stolików 4-osobowych, 2 stolików 2-osobowych i 2 stolików 1-osobowych z krzesłami. W sali znajduje się szafa z bogatym zasobem słowników i materiały dydaktyczne z różnych dziedzin. Prowadzący może korzystać z dużego biurka, laptopa, drukarki, głośników, rzutnika, ekranu i wskaźnika laserowego. W sali znajduje się tablica mobilną typu flipchart i duży ekran do prezentacji materiałów z laptopa. Uczestnicy mogą też korzystać z laptopów. W razie potrzeby można dzielić przestrzeń parawanami (6x2m). Można też wszystkie ruchome sprzęty wynieść, aby pozostawić salę pustą z przestrzenią do zajęć ruchowych.

Sale warsztatowe połączone

Biblioteczka

Do dyspozycji w przerwie między zajęciami jest kącik kuchenny i biblioteczka. Można też korzystać z przestrzeni zewnętrznej – w ogrodzie znajduje się wiata, dwa wieloosobowe stoły, krzesła, drążki i drabinki do ćwiczeń, małe boisko do siatkówki.

Pokój terapeutyczny

Cennik dostępny poniżej.