„Ziemi nie dziedziczymy po naszych rodzicach. Pożyczamy ją od naszych dzieci.” – Antoine de Saint-Exupéry 🌳🌎

Tak jak w zeszłym roku, tak i tym razem nasi uczniowie z okazji Dnia Ziemi skupili się na tym, jednym z najważniejszych w życiu, temacie – ekologii.
Już, można powiedzieć, tradycyjnie udaliśmy się wszyscy do lasu, aby odciążyć ściółkę z dokuczliwych śmieci. To tylko kropelka z morza niewłaściwie utylizowanych odpadów, ale pamiętajmy, że morze składa się z kropelek. 💧🌊

Uczestniczyliśmy także w obchodach Dnia Ziemi organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury. W konkursie ,,Plakat o tematyce ekologicznej” nagrodzono pracę zbiorową naszych uczniów. Nagrodę odebrały dwie uczennice, reprezentujące SKM. Nasza pani dyrektorka gościnnie wystąpiła na wydarzeniu dzieląc się swoją wiedzą z uczestnikami.😊