Świat wciąż gna do przodu, nieustannie zmieniając się. Technologia otacza nas z każdej strony 🌍🛰️. Aby przystosować młode pokolenia do życia w owym świecie szkoła powinna dotrzymywać tempa rozwojowi naszej cywilizacji. Szkoła Kwitnącej Myśli z jednej strony robi to poprzez unowocześnianie systemu nauczania. Z drugiej zaś nie pozostaje w tyle, wyposażając się w potrzebne dzieciom nowoczesne akcesoria oraz materiały dydaktyczne.

W ramach programu Laboratoria Przyszłości nasza szkoła zaopatrzyła się w pierwszorzędny sprzęt! Już odpakowaliśmy i wypróbowaliśmy większość nowych urządzeń. Dziś pokażemy wam relację z drukowania foremek oraz wykorzystanie ich przy produkcji pierników 🍪. Nasze kuchenne działania usprawnił także robot kuchenny, waga oraz indukcja.