W minionym tygodniu zorganizowaliśmy w naszej szkole DRZWI OTWARTE! Oprócz wszystkich uczniów, ich rodziców i nauczycieli z naszych atrakcji skorzystali też goście👥, z którymi gawędziliśmy sobie przez ponad dwie godziny😃 Mieliśmy barmana serwującego lemoniadę własnej roboty🍹🧋, tatuażystki👾👱‍♀️, klub bilardowy🔴🟡🔵 i kącik muzyczny🎸🎼. Było pieczenie pizzy🍕 i oglądanie prezentacji. Jak zwykle łączyliśmy zabawę z nauką, czyli przyjemne z pożytecznym🎊📖 Jeden z naszych uczniów obchodził urodziny, więc pojawiła się słodka legumina 🍨– bo słodycze jemy u nas tylko przy specjalnych okazjach! Pilnujcie naszych kolejnych postów, ponieważ prawdopodobnie zaprosimy Was na kolejne Drzwi Otwarte😉 Póki co jednak zachęcamy do indywidualnych wizyt w Szkole Kwitnącej Myśli. Już rozpoczęliśmy w tym roku zapisywanie nowych uczniów… Zatem dzwońcie ☎️693903060, pytajcie, umawiajcie się! Czekamy na Was🌼🌻🌺