Laboratoria Przyszłości to program, dzięki któremu nasza szkoła została wyposażona w przydatny sprzęt. Kilka przykładów już wcześniej prezentowaliśmy. Dzisiaj będzie o wyposażeniu AGD. Otóż w kwietniu przygotowaliśmy sobie ucztę z czekoladą własnej roboty. To z okazji Dnia Czekolady. Dzieci świetnie przygotowały się do zwyczajowego już quizu. Zdobyli wiele ciekawych informacji. Poza czekoladą w drugim semestrze zajadaliśmy się gotowanymi jajkami w okresie świątecznym – a jajka były barwione – w różnych kolorach! 🎨No i był też gofry. Takie dni są dla nas wyjątkowe, ponieważ na co dzień w naszej szkole nie spożywamy słodyczy. Robimy sobie jednak od czasu do czasu słodkościowe przyjemności własnej roboty. Zachęcamy do podobnych kuchennych zabaw! 🥚🥚🥚🧂🥄🍽

#LaboratoriaPrzyszlosci#LaboratoriaPrzyszłości