Jeszcze tylko chwileczkę potrwa ten dzień troszkę dziwny i troszkę kontrowersyjny. 🤔 Zastanawialiśmy się dzisiaj z naszymi uczniami, dlaczego jedni się tego dnia świetnie bawią, 🥳 a inni ze złością reagują na ich figle. 😡 Rozumiemy kulturowe zamieszanie wokół Halloween, dlatego (żeby nikogo nie drażnić) skupiliśmy się na dyni, która wyrosła w naszym ogrodzie! Wieeelka i pooomarańczowa. Do akcji wydrążenia i pieczenia babeczek dyniowych niektórzy przygotowali specjalne stroje. 🧟‍♀️🧙‍♀️🧝 Zrobiliśmy też kilka lampionów, bo na nasz Dzień Dyni wszyscy przynieśli po jednej małej „główce”. 🎃🎃🎃 Było bardzo wesoło. 🙂😄😂 To dobrze dla zachowania równowagi. Bo przecież już za moment oddamy się zadumie i smutnym refleksjom… 😪 Niech wśród wspomnień o tych, którzy od nas odeszli, nie zabraknie miejsca na przypomnienie ich uśmiechów i harców. 😎