Zapraszamy serdecznie rodziców dzieci przedszkolnych i szkolnych do wspólnej dyskusji na tematy związane z wychowywaniem i nauczaniem. Wstęp wolny.
Plan spotkania:
17.00 – temat: ,,Oceniać czy nie oceniać?”
Pierwszą cześć spotkania poprowadzi pani Katarzyna Jackowiak – nauczyciel i dyrektor Szkoły Kwitnącej Myśli. Podzieli się swoimi doświadczeniami z pracy w szkołach publicznych. Przedstawi zasadę alternatywnego nauczania bez ocen, odwołując się m.in. do pedagogiki Marii Montessori.
18.00 – przerwa kawowa.
Rodzice będą mogli swobodnie porozmawiać w kuluarach:).
18.15 – temat: ,,Wychowaj szczęśliwe dziecko”.
Drugą część spotkania poprowadzi pani Marlena Łuczak – psycholog i terapeuta. Poruszy tak ważne aspekty codziennego funkcjonowania dziecka jak poczucie własnej wartości i pewność siebie. Odwoływać będzie się do przykładów poznanych w czasie swojej pracy terapeutycznej. Podążać będzie jednak również za pytaniami i doświadczeniami z życia rodziców obecnych na sali (jeśli włączą się do dyskusji, do czego gorąco zachęcamy!).

ok. 19.00 – zapisy na indywidualne konsultacje z psychologiem (rodzice lub rodzice + dziecko).
Pierwsza wizyta gratisowa dla rodziców uczestniczących w panelu dyskusyjnym.
Zapraszamy serdecznie.

Osobiście zapraszamy na panel dyskusyjny, który odbędzie się 8 grudnia w Szkole Kwitnącej Myśli. 👩‍🦰👱‍♀️

Osobiste zaproszenie prowadzących!