Pierwszy dzień za nami! 😊 Dziś w naszej szkole królowały działania plastyczne. 🎨 Tworzyliśmy przestrzenie wodne. 💧🌊💦 Największe akwarium na zdjęciu to praca zbiorowa. 👩🧑🧑‍🦱 Mniejsze akweny były dziełami indywidualnymi. 🧒 Powstał nawet jeden teatrzyk rybny 😉 🐳🐟🐬 Poza tym jednak starczyło czasu na harce ogrodowe🌲🤸‍♀️🌳, tańce łamańce💃🕺, granie na instrumentach🪇🪈🥁🎸, a nawet szachy ♟i inne gry planszowe🎲. Aha! Nasza świnka morska była dzisiaj dobrze wygłaskana🐹.

A teraz dobra wiadomość dla maruderów. Można jeszcze zapisać się na kolejne dni naszych półkolonii. To dobra okazja dla tych, którzy chcieliby się zapisać do naszej kameralnej szkoły podstawowej, aby zobaczyć przestrzeń i poznań nauczycieli. Zapraszamy tych, dla których wielka szkoła publiczna oznacza przykry chaos. U nas nabór na drugi spokojny semestr trwa. 🤓

Dzwońcie – 693 903 060 – lub piszcie – szkolakwitnacejmysli@gmail.com