Mamy przyjemność ogłosić nabór na DRUGI SEMESTR do naszej wspaniałej szkoły! Tak, tak! Możemy wpisać jeszcze kogoś na listę naszych uczniów. Już za chwilkę zaczniemy kolejny semestr, w którym i Ty możesz z nami współpracować. Wówczas Twoje dziecko w ciągu całego roku:

🌳będzie spędzać dużo czasu w ogrodzie! 🌿

☘️będzie mogło uczyć się wśród zieleni! 🍀

🧑będzie miało bardzo indywidualne aktywności! 👩‍🦰

🔬będzie mogło korzystać z szerokiej bazy pomocy dydaktycznych! 💻

👩‍🏫będzie zaopiekowane przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli! 👨‍🏫

🏡będzie się efektywnie uczyć w domowych warunkach i przyjaznej atmosferze! 🫂SIC! 🤓

Niedawno wykonaliśmy prace remontowe podwyższające standard naszej placówki. 👷‍♂️Rozbudowaliśmy też wyposażenie sprzętowe. Połączyliśmy naszą bibliotekę z ogrodem, wstawiając dodatkowe drzwi i schody. To nowe wyjście na świat umożliwi nam jeszcze bardziej bezpośredni kontakt z naturą 🌾🐱 A wczoraj zakwitły pierwsze krokusy🌷

Czekamy na cudowną wiosnę ☀️ i na WAS!😉