Hucznie pożegnaliśmy w tym tygodniu pierwszy semestr roku szkolnego 2023/2024. 👏🎉 Taka końcówka udanego okresu nauki pokazuje nam, że naprawdę można zdobywać wiedzę i umiejętności świetnie się przy tym bawiąc. 🤸‍♀️👩‍🏫🤸 W Tłusty Czwartek jedliśmy pyszne pączki samodzielnie usmażone na zajęciach plastyczno-praktyczno-technicznych. 🍩👨‍🍳 Bawiliśmy się wyśmienicie na baliku karnawałowym, sprawdzając swoje poczucie rytmu, refleks, zwinność i poczucie humoru. 🧙💃 Na dokładkę – tuż przed feriami – nasi uczniowie uczestniczyli w warsztatach teatralnych. 🧟‍♂️👣👀 Poprowadził je dla nas pan Jerzy Kaszuba, wieloletni działacz kulturalny. Zajmujący się między innymi cudownym światem cieni. 😮 Dzieci poznały rozmaite techniki tworzenia postaci – witrażowe, kukiełkowe, papierowe, kubkowe, szmatkowe, mopowe itd. 🌗🌑🌔 Niebawem pokażemy Wam, jakie etiudy stworzyliśmy. Śledźcie nasze relacje! 🧐 Zabawa była wspaniała. 😂 Dziękujemy panie Jurku z całego serca. ❤️❤️❤️

Przy okazji przypominamy, że nadal trwają zapisy na półkolonie i do klas 1-5 szkoły podstawowej na drugi semestr. Pytajcie, dzwońcie (693 903 060) i piszcie (szkolakwitnacejmysli@gmail.com). Zapraszamy gorąco!🌞