Chcesz dać dziecku trochę wolności?
Zapisz je na nasze półkolonie!
U nas jest to czas i miejsce na szalone zabawy, bieganie po krzakach, śpiewanie, granie, malowanie. W naszej kwitnącej ekipie każdy może poczuć się jak na swoim podwórku 😉
Czas:
5h dziennie / 5 dni w tygodniu (możliwość przedłużenia)
Cena:
jedyne 450zł za cały turnus
Zapisy:
>nr tel: 693 903 060
>mailowo – szkolakwitnacejmysli@gmail.com
>napisz do nas na Facebooku
Poniżej bardziej szczegółowe informacje:
Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli pracujących w naszej alternatywnej szkole podstawowej – Szkoła Kwitnącej Myśli w Ostrowie Wielkopolskim. Tematyka zajęć dotyczy 5 głównych zakresów: plastyki, muzyki, filmu, sportu i gier planszowych. Każdego dnia jest zaplanowany temat główny, ale wybór zabaw często zależy od dzieci, od ich nastrojów, od pogody również. Staramy się jak najwięcej czasu spędzać na zewnątrz – w naszym ogrodzie (mamy w nim dużo zieleni, ścieżkę sensoryczną z instrumentami, drabinki, drążki, boisko do siatkówki, plac do gry w koszykówkę, stół tenisowy i inne sprzęty). Planujemy również wyjścia poza teren szkoły, np. do kina, do lasu, na plac zabaw.
Każde dziecko przynosi ze sobą drugie śniadanie. Może też być danie obiadowe, które możemy podgrzać na miejscu. My serwujemy wodę, herbatki z miodem i owoce.
Zapraszamy serdecznie na półkolonie dzieci w wieku 5-15 lat (możliwe są wyjątki w zależności od predyspozycji dziecka). Jedna grupa może mieć maksymalnie 15 dzieci.
Koszt jednego turnusu to 450 zł. Możliwe jest przedłużenie pobytu dziecka za dodatkową opłatą – 20 zł za godzinę.