FESTYN RODZINNY za nami! 🎊🎉 Środowe popołudnie i dłuuugi wieczór wypełniliśmy wspaniałą zabawą. 🤩 Zaczęło się dość uroczyście – życzeniami dla rodziców i dziadków oraz występem artystycznym uczniów Szkoły Kwitnącej Myśli. 🎸🎤🎼 Potem był czas na aktywności sportowe🤾‍♂️⛹️‍♀️🤸🤼‍♂️, zwiedzanie szkoły🏠, gry rozmaitej maści (planszówki, piłkarzyki, kręgle itd.)🎲♟🎳, poczęstunek 🍎🍌🍉🥯🥗 i napoje🥃☕🫖.

Skończyliśmy natomiast rozmowami przy ognisku🔥i nie tylko. Dodatkową atrakcją dla dzieci było ,,zwiedzanie wozu policyjnego” i przymierzanie kajdanek. 🚙 Dziękujemy paniom policjantkom za przybycie! 👮‍♀️💐

Ach! Trzeba oczywiście napisać, że przestrzenią aktywności był nasz wspaniały ogród, w którym na co dzień odbywają się lekcje.

Dziękujemy za przybycie rodzinom naszych uczniów i gościom, którzy dopiero poznawali naszą placówkę. 👋 Przypominamy, że trwa nabór do klasy pierwszej (i nie tylko!). Czekamy na nowych uczniów. 🥰

Dzwońcie, piszcie, pytajcie: tel. 693 903 060, szkolakwitnacejmysli.pl szkolakwitnacejmysli@gmail.com