Bardzo wyjątkowym spotkaniem był ,,Wieczór Kwitnącej Myśli” zorganizowany 28 lutego w Fanaberii! Tym razem dorosła część naszej społeczności szkolnej spotkała się w znanym ostrowskim klubie wieczorową porą. Grały dla nas aż 4 zespoły (wszystkie za darmo!): Thumbnail, De Indigo, Tacy nie inni i Dominik Krakowski. Każdy z nich znalazł swoich wielbicieli:))) choć każdy był inny! Znalazło się miejsce na ostre rockowe brzmienie, ale  także na nostalgicznie zawodzącą gitarę, czyli dla każdego coś dobrego. Bardzo bardzo dziękujemy zespołom za partycypację w tym ważnym dla nas wydarzeniu.

Przyszli nasi przyjaciele, ale również tacy, którzy dopiero się o naszym istnieniu dowiedzieli… Mogliśmy zatem przedstawić się, opowiedzieć troszkę o sobie i promować alternatywne podejście do edukacji. Wystawiliśmy całe mnóstwo darów otrzymanych od ostrowskich artystów i nie tylko. Składamy gorące podziękowania wszystkim gościom za wszelakie wsparcie okazane tego dnia (i nie tylko tego dnia oczywiście:), a gospodarzom za zaproszenie i przemiłą atmosferę!