Klasa 1-3 wróciła już do naszej szkoły 😊 natomiast starsze uczennice, uczęszczające do nas w ramach nauczania domowego, przystąpiły do egzaminu pisemnego, który obowiązkowo kończy każdy rok w trybie nauczania domowego. 🖊🙇‍♀️

Wszyscy cieszymy się z tego małego kroku w stronę normalności.  Powrót do szkoły na tą chwilę przed wakacjami jest dla dzieci czystą przyjemnością. My też cieszymy się bardzo, że mogliśmy przywitać ich ponownie w naszych kwitnących progach.
Wciąż oczywiście zachowujemy wszelkie środki ostrożności. Zarówno dzieci jak i nauczyciele często dezynfekują ręce i dokładamy wszelkich starań, aby zachować bezpieczny dystans. Pomaga nam w tym ogród, w którego przestrzeni każdy może poczuć się bezpiecznie. 🍃📚🌞

Do przeprowadzenia egzaminów zaprosiliśmy wykwalifikowanego pedagoga z innej placówki. Wszelkie formalności zostały załatwione. Nasze uczennice rzetelnie przygotowały się do egzaminu. Jesteśmy w pełni zadowoleni z ich pracy i z niecierpliwością czekamy na wyniki.