We wtorek, 22 grudnia, w naszej szkole wigilijnie pożegnaliśmy się, by odpocząć
od szkolnych obowiązków i przestawić się na świąteczny tryb. Było wesoło, gdyż… Po raz kolejny obejrzeliśmy przedstawienie uczniów biorących udział w kole teatralnym, które odbywa się w ramach zajęć świetlicowych, pt. „Sprawić ludziom radość”. Było niezwykle śmieszne, a dziś szczególnie potrzebna nam jest dawka humoru. Nasze dzieciaki są istną przyszłą konkurencją dla urzędujących kabaretów. Świadczyła o tym Gigant Babcia (modułowa! tworzyło ją dwóch aktorów!), zawodzący pies przy fałszującej na flecie anielicy, dziewczynka z ukulele, bałwan, pani i pan eleganci, pani sklepowa i caaała fabuła, którą tworzyli.
Nie obyło się bez wizyty gwiazdora- w jego rolę wcielił się Bartek. Było to jego wieeelkie marzenie, by nim być. Wraz z pomocnikiem elfa- Weroniki- rozdawał prezenty uczniom i nauczycielom. Wszystkie prezenty wykonywaliśmy ręcznie, zatem każdy podarował komuś cząstkę siebie 🙂
Również trochę pośpiewaliśmy i pokolędowaliśmy! 🙂
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, chusta i odzież wierzchnia
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i chusta
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i instrument muzyczny
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, włosy, stoi, siedzi i odzież wierzchnia
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i odzież wierzchnia
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i instrument muzyczny
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i odzież wierzchnia
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i odzież wierzchnia
Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko, siedzi i stoi
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i ludzie stoją
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, siedzi i stoi
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi, gra na instrumencie muzycznym, siedzi i gitara