WIOSNA!!! Tak, tak, dzisiaj już mamy wiosnę w naszym ogrodzie🌱🌷 Śliczna pogoda – ciepło i słonecznie!🌞To na pewno dlatego, że wczoraj spaliliśmy wieeelką marzannę🔥🔥🔥 Zrobiona na zajęciach z rękodzieła pomogła nam w przeganianiu zimy i jej atrybutów – mrozu, zimnego wiatru i śniegu❄️🌬💨🌨 To już minęło. Po marzannie zostały popioły…

MARZANNA 2022!!! Możemy się również pochwalić, że reprezentacja naszej szkoły była na tym rajdzie😊 Bardzo dziękujemy organizatorom – PTTK! Dziś przypominamy o tym wydarzeniu z poprzedniego tygodnia, ponieważ najwyraźniej pogoda❄️ dzisiaj zapomniała o tym, że już powitaliśmy wiosnę na kilka różnych sposobów!🌱🌷 Na szczęście sobota w zeszłym tygodniu była całkiem przyjemna.☀️

Wyruszyliśmy dziarsko z parkingu przy ul. Staroprzygodzkiej i po 5-kilometrowym spacerze dotarliśmy do ,,Glinianek” w Przygodzicach, pogrywając po drodze na instrumentach.🥁 Obok całkiem ładnego stawu zażywaliśmy samych przyjemności. Najpierw zjedliśmy przydziałowe drożdżówki – wszyscy na nie czekali😉, a potem nasi uczniowie brali udział w konkursach: na najlepszą marzannę, w przeciąganiu liny i w zespołowym narciarstwie na trawie.👬👭👬 Przy tej ostatniej atrakcji uaktywnili się też nasi rodzice.🤩 Wyzwali na pojedynek organizatorów i…wyobraźcie sobie – odnieśli miażdżące zwycięstwo!!! Nagrodę za 3. miejsce dostały jednak tylko nasze dzieci.😂 Było fajnie!🥳