Tuż przed ŚWIĘTAMI warto wspomnieć nasze szkolne spotkanie świąteczne.🌲 Odbyło się ono w piątek 17 grudnia w salach Kwitnących Myślą.😉 Organizacją uroczystości, jak zwykle zajęły się dzieci naszej szkoły, które przygotowały spektakl pt. „Jak dobrze, że ich nie ma.”🎭 Była to baśniowo-obyczajowa komedia, a jej wszystkie motywy (humorystyczne i nie tylko) były wymyślone przez uczniów.🤪 Kolejnym punktem świętowania było wspólne kolędowanie. Zaskoczeniem dla wielu okazał się występ dzieci, które zaśpiewały piosenkę nieprzewidzianą w świątecznym repertuarze – ,,Buka”👻. Długo wyczekiwanym momentem była wizyta świętego Mikołaja, który wreszcie przybył w towarzystwie dwóch rozbrykanych elfów.🎅🧝🧝‍♂️ Po wręczeniu własnoręcznie wykonanych prezentów 🎁 wszyscy usiedliśmy do wspólnego biesiadowania.🍪☕️ Rozmowom i śmiechom nie było końca. Wszystkim, których z nami nie było pragniemy życzyć zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie.💝 Uczniowie i kadra pedagogiczna SKM.