No właśnie!🤓 To, że ostatnio nie informowaliśmy o naszych quizach, nie znaczy, że się skończyły😉 W kwietniu nasi uczniowie poszerzali wiedzę o kotach.🐱 Ten temat jest im wyjątkowo bliski ze względu na naszego wspaniałego kota Sfinksa, do którego ostatnio z okazji wiosennych amorów przychodzą piękne kotki.🐱🐱 Z wielkim zainteresowaniem obserwujemy ich oryginalne zaloty.💚

Natomiast w maju tematem do zgłębienia były PSZCZOŁY!🐝 To również bardzo ważne zagadnienie, ponieważ od dłuższego czasu te maleńkie zwierzątka giną masowo z powodu ignorancji człowieka.😞 Zanieczyszczamy środowisko, nie zważając na swoje zdrowie ani na życie innych istot. Pamiętać jednak musimy, że od nich zależy też nasze życie. Jeśli nie będzie pszczół, nie zapylą one naszych upraw i będziemy głodni!!! Niektórzy mówią, że jeśli nie będzie pszczół, to nie będzie też nas… 😟

Ciekawe, jaki temat wybiorą dzieci w czerwcu.🤔