Festyn Rodzinny 👨‍👩‍👦‍👦 w ogrodzie 🪴 z okazji Dnia Dziecka 🧒🏻 za nami. Pogoda była przepiękna tak jak zamawialiśmy 😉, więc cieszyliśmy się nią podczas warsztatów, zawodów sportowych, wykładów i występów.

Spędziliśmy prawie cały dzień w promieniach słońca na świeżym powietrzu, hasając po zielonej trawie. ☀️🌱

Wśród gości na naszym festynie pojawili się:

Aleksandra Antczak – artysta plastyk – warsztat plastyczny,

Agnieszka Doktór – wykształcony ogrodnik – warsztat ogrodniczy,

Jarosław Kuleszewicz – inżynier – prezentacja efektów zajęć „Naukowy zawrót głowy”,

Adam Gubański – kucharz w restauracji – PIZZA,

Piotr Maśliński – fascynat historii Ostrowa w czasie II wojny,

Jagoda Stawowska – pani Dzielnicowa,

Jagoda Kowalczyk – pracownica Muzeum Miasta.

Szczególne podziękowania dla wszystkich tych osób za ich wkład w działalność Szkoły Kwitnącej Myśli. Na Festynie Rodzinnym mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach, mogliśmy obejrzeć radiowóz policyjny, uczestniczyć w wykładzie o naszym mieście Ostrowie, zobaczyć prezentacje robotów skonstruowanych na zajęciach w szkole, a także upiec przepyszną pizzę.

Przede wszystkim dziękujemy jednak uczniom i nauczycielom naszej szkoły za wkład w organizację tego wydarzenia oraz ich cudowne występy!

Występujących mogliśmy nagłośnić dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach programu Laboratoria Przyszłości.