Przygoda z MOTYLAMI 🦋🦋🦋– to kolejne nasze wspaniałe naukowe doświadczenie!!! Końcówka roku szkolnego, a u nas ciągle dużo się dzieje. W czerwcu przyglądaliśmy się jak piękne zielone gąsienice 🐛🐛🐛zamieniają się w poczwarki, a potem z tych poczwarek powstały cudowne zielone motyle jak liście.🌿 Dzisiaj właśnie wyfrunął do ogrodu nasz ostatni wychowanek. 🥰Wszystkie motylki były w naszej szkole zielone, ale później zmienią barwę na żółtą, ponieważ ten gatunek to latolistek cytrynek. Hodowlę przygotował dla nas pan Tomasz Żuk, któremu bardzo dziękujemy za dzielenie się z nami swoją pasją.🌷🌹💐

Panie Tomaszu, obserwacja gąsienic, poczwarek i motyli była niezwykle ekscytująca!🤓🧐 Dzieci niezmiernie cieszyły się, kiedy te małe stworzonka siadały im na gowach. 🥹😍

A przy okazji serdecznie zapraszamy kolejne dzieci do naszej maleńkiej szkoły podstawowej, w której w domowych warunkach uczymy małą grupkę dzieci, korzystając z alternatywnych metod nauczania! Czekamy na zgłoszenia – W SZKOLE KWITNĄCEJ MYŚLI REKRUTACJA TRWA! 🌞