No i zaczęły się WAKACJE!🥳🤸‍♀️🤸 My zaczęliśmy je w piątkowy wieczór przy ognisku na Stanicy Harcerskiej Zielona Polana 🌲🔥🌳 Dorośli, czyli rodzice i pracownicy szkoły, gawędzili sobie o różnych sprawach – tych ważnych i tych błahych. Dzieci świetnie się bawiły, grały w piłkę, biegały, ,,walczyły” i huśtały się. ⛹️‍♂️⛹️‍♀️🏃‍♂️🏃Wszyscy jedliśmy różne smakołyki – oczywiście głównie ziemniaki z ogniska! 🥔🥔🥔🥖 Były z nami gościnnie dwie ukraińskie dziewczynki z mamą i małym białym pieskiem🐶. Było baaardzo miło, chociaż nie pojawiła się wena na śpiewanie. 🎼 Nic to – śpiewające zdjęcie wstawiamy z poprzedniego ogniska.

Dzisiaj, myśląc już o wakacyjnych podróżach, życzymy wszystkim pięknej pogody☀️, wspaniałych widoków🏖🏞🌅, śmiechu co nie miara 🤣i zabawy po pachy🤹🤽‍♂️🏄‍♀️.

Pamiętajcie, że możecie się z nami spotkać w lipcu na naszych półkoloniach, a we wrześniu na rozpoczęciu nowego 2023/2024 roku. U nas nabór ciągle otwarty. Drodzy Rodzice dzieci siedmioletnich i tych z innych szkół podstawowych, przyjdźcie zobaczyć jaką mamy cudowna szkołę. Domowe warunki i dużo zieleni w ogrodzie. Świetne wyposażenie i na co dzień brak ocen. Przyjdźcie, chętnie opowiemy Wam o naszej alternatywnej koncepcji nauczania.