To zawsze wyjątkowe wydarzenie.🤩 Zatem w piątkowe przedpołudnie w murach naszej szkoły wirowało wiele emocji.🤣 Wszyscy uczniowie otrzymali promocję do następnej klasy.👍 Wychowawcy wręczyli dzieciom osobiste listy z podziękowaniami za współpracę.💌 Były też dyplomy 🗞dla uczniów i nauczycieli za wkład w życie szkoły na rozmaitych płaszczyznach, kwiaty 🌻🌻🌻i upominki. 🎁Natomiast zamiast części artystycznej były prezentacje uczniowskie na różne tematy. Wśród nich znalazły się takie:

– Roślinność w Karkonoszach,🌲🌳🍀☘️🌿

– Zwierzęta w Karkonoszach,🐭🐻🐺🐗🐌🦋🐝🪲🐏

– Elementy krajobrazu w Karkonoszach,🏣🏫🏞

– Militaria.⛴✈️

Po tej części naukowo-uroczystej zaczęliśmy pić, jeść i się bawić. 🥃🍦🥳Na sam koniec zostało robienie budowli z klocków. 🛕

Z niektórymi osobami trzeba się było pożegnać na całe dwa miesiące. Inni spotkają się jeszcze na wieczornym ognisku🔥, ale o tym napiszemy jutro…

Przypominamy przy okazji, że nabór do naszej mikroszkoły podstawowej nadal trwa. ⏳Nasze alternatywne nauczanie opiera się na bardzo zindywidualizowanym podejściu do każdego ucznia w trosce o rozwój jego zainteresowań i szeroko pojętą uczuciowość. 🥰 Jesteśmy sympatykami norweskiej edukacji. Co więcej, realizujemy podobne założenia na co dzień – pracujemy jak najczęściej na zewnątrz budynku🌲🌳, bez zadań domowych, bez ocen, bez dzwonków i najczęściej bez podręczników. I…wierzcie nam – TO DZIAŁA. 🌼🌷🌹