Chcesz dać dziecku trochę wolności? Zatem zapisz je na nasze półkolonie!

U nas jest to czas i miejsce na szalone zabawy, bieganie po krzakach, śpiewanie, granie, malowanie. W naszej kwitnącej ekipie każdy może poczuć się jak na swoim podwórku 😉

Czas:
5h dziennie / 5 dni w tygodniu (możliwość przedłużenia).

Zapisy:
>nr tel: 794 377 773
>mailowo – szkolakwitnacejmysli@gmail.com
>napisz do nas na Facebooku

Poniżej bardziej szczegółowe informacje:
Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli pracujących w naszej alternatywnej szkole podstawowej – Szkoła Kwitnącej Myśli w Ostrowie Wielkopolskim. Tematyka zajęć dotyczy 5 głównych zakresów: plastyki, muzyki, filmu, sportu i gier planszowych. Każdego dnia jest zaplanowany temat główny, ale wybór zabaw często zależy od dzieci, od ich nastrojów, od pogody również. Staramy się jak najwięcej czasu spędzać na zewnątrz – w naszym ogrodzie (mamy w nim dużo zieleni, ścieżkę sensoryczną z instrumentami, drabinki, drążki, boisko do siatkówki, plac do gry w koszykówkę, stół tenisowy i inne sprzęty). Planujemy również wyjścia poza teren szkoły: do kina, do lasu, na plac zabaw.
Każde dziecko przynosi ze sobą drugie śniadanie. Może też być danie obiadowe, które możemy podgrzać na miejscu. My serwujemy wodę i herbatki z miodem.

Zapraszamy serdecznie na półkolonie dzieci w wieku 5-15 lat. Możliwe są wyjątki w zależności od predyspozycji dziecka.