Półkolonie, półkolonie… i już po półkoloniach!? 😲 Oj, nie, nie, jeszcze nie! 😂 Skończył się jeden turnus, ale już rozpoczął się następny. 👍 W pierwszym tygodniu wszystko przebiegało we wspaniałej atmosferze i niektórzy zostaną z nami dłużej. 🥳🤩☺️ Popatrzcie sami w jak różnych działaniach brali w pierwszym turnusie udział nasi wakacyjni goście. W poniedziałek było malowanie kamieni 🎨, tworzenie figur przestrzennych z patyków lub z kartonów, znakowanie kostki brukowej kolorową kredą i produkcja małych statków. ⛵️ W chwilach wolnych można było poćwiczyć 🤸‍♀️, pograć na instrumentach 🥁 lub po prostu posiedzieć 🧘‍♂️. Zdecydowaną większość czasu dzieci spędziły wśród zieleni w naszym wspaniałym ogrodzie.🌲🌳🌱 A we wtorek wybraliśmy się na Piaski z grami planszowymi! 🎲 🧩 Oprócz tego był jak zawsze sport🤾‍♂️, muzyka 🎼, wspomniane gry planszowe 🎲 i filmy 👻. Te ostatnie krótkometrażowe oglądaliśmy w sali kinowej zorganizowanej w szkole. W piątek natomiast nasza ekipa wybrała się do prawdziwego kina – teraz jest to Helios. Zadbaliśmy też o jeszcze inne różne dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty w Muzeum Miasta, czy też wizyta na placu zabaw, podchody i…lody!🍦No cóż, powiadają „Wszystko, co dobre, szybko się kończy”. Pamiętajcie jednak – już dzisiaj – w poniedziałek zaczęliśmy na nowo PÓŁKOLONIE – do 21 lipca ciągle jeszcze na WAS czekamy. Mamy jeszcze miejsca! ⏳

Możecie nas przetestować i wybrać się do nas nawet na jeden dzień. Dzwońcie na numer: 794 377 773📞. A może komuś tak bardzo spodoba się nasza szkoła, że będzie chciał się w niej uczyć!!!???🏠 Nasza mała podstawówka czeka na nowych uczniów

https://szkolakwitnacejmysli.pl/rekrutacja/

NABÓR TRWA!